لیزر اصفهان -> مقالات -> قیمت دستگاه حکاکی فلزات - قیمت دستگاه برش فلزات - لیزر اصفهان
قیمت دستگاه حکاکی فلزات - قیمت دستگاه برش فلزات - لیزر اصفهان

قیمت دستگاه حکاکی فلزات، قیمت دستگاه برش فلزات، لیزر حکاکی، لیزر حکاکی فایبر، خدمات حکاکی لیزر

قیمت دستگاه حکاکی فلزات - قیمت دستگاه برش فلزات

قیمت دستگاه حکاکی فلزات و قیمت دستگاه برش فلزات از پارامترهایی همانند : فلزات توانائی مارک زنی بصورت طرح مشکی، طرح سفید و حکاکی طرح عمیق طبعیت می کنند. جوش لیزر دلیل ایجاد طرح مشکی یعنی اکسید نمودن مولکولهای سطحی فلز (اکسیداسیون) تاثیر می پذیرد. منظور از ایجاد طرح سفید یعنی برداشت یک لایه بسیار نازک از سطح فلز از یک میکرون تا صد و پنجاه میکرون( احیا )و نمایان شدن رنگ فلز پایه. بنابراین قیمت دستگاه حکاکی فلزات ماندگاری طرح با ایجاد عمق به اندازه پنج میکرون، حداقل بیست سال است. دستگاه هایی وجود دارند که با سیستم الکتروشیمی کار می کنند فقط روی قطعات فلزی میتوانند مارک زنی نمایند. قیمت دستگاه برش فلزات این دستگاه محدودیتی جهت حکاکی بر روی فلز خاصی ندارد و می تواند بر روی آهن-طلا-نقره-استیل-فولاد-مس-چدن-آلومینیوم و .. کارایی مطلوبی داشته باشد. لذا برای هزینه نگهداری این دستگاه ها که تقریبا صفر است باید قیمت دستگاه حکاکی فلزات را دانست. هر شابلون را می توان به دفعات استفاده نمود. عمر هر قطعه شابلون با توجه نوع و مقدار حکاکی بیش از ۱۰۰۰ بار استفاده است. قیمت دستگاه حکاکی فلزات به عنوان استهلاک کار محاسبه می گردد. از لحاظ ابعادی و مکانیکی، هیچ آسیبی به قطعات نمی رساند. امکان حکاکی روی قطعات با سختی بسیار بالا (ترد و شکننده) را دارد. قیمت دستگاه برش فلزات برای مارک زنی روی قطعات بزرگ و دارای اشکال هندسی نا منظم هیچ محدودیتی ندارد و در نهایت به سراغ تمیزکاری لیزری می رویم.


قیمت دستگاه حکاکی فلزات دستگاه ها بسیار پائین تر از دستگاه های لیزری و سی . ان . سی می باشد. هزینه مصرف انرژی بسیار پائین است. خدمات پس از فروش خوب، ارزان و به موقع دارند. از لحاظ حجمی، جای بسیار کمتری را اشغال می کنند. معایب کار با این دستگاه ها دستی می باشد. قیمت دستگاه برش فلزات حکاکی هر نوع طرح و یا نوشته، مستلزم ساخت شابلون می باشد.

نکات قیمت دستگاه حکاکی فلزات

قیمت دستگاه حکاکی فلزات این دستگاه توانائی مارک زنی بصورت طرح مشکی، طرح سفید و حکاکی طرح عمیق را دارا میباشد. منظور از ایجاد طرح مشکی یعنی اکسید نمودن مولکولهای سطحی فلز (اکسیداسیون). منظور از ایجاد طرح سفید یعنی برداشت یک لایه بسیار نازک از سطح فلز از یک میکرون تا صد میکرون( احیا )و نمایان شدن رنگ فلز پایه. کسری وزن هنگام مارک زنی روی فلزات گرانبها مانند طلا و نقره، بسته به مقدار عمق طرح است. مثلا تا عمق پنج میکرون، کسری وزن بسیار نا محسوس و قابل اغماض است گرچه مقدار کسر شده در ظرف محلول جمع و قابل بازیافت میباشد. ماندگاری طرح با ایجاد عمق به اندازه پنج میکرون، حداقل بیست سال است.  لیزر فایبر برش دستگاه هایی که با سیستم الکتروشیمی کار می کنند فقط روی قطعات فلزی ( رسانای جریان الکتریسیته) میتوانند مارک زنی نمایند. در بررسیهایی که برروی واکنشهای شیمیائی ونیز مطالعاتی که بر روی خوردگی بوقو ع می پیوندد و واجد کمال اهمیت در صنعت و اقتصاد میباشد، استفاده از سیستم ECM امکان منحصر به فرد به شمار می آید. ECM ، از توسعه یافته ترین سیستمهای علم الکتروشیمی می باشد. دستگاه حاضر با بهره گیری ازسیستم ECM، مزایای قابل توجهی را ارائه می دهد. این دستگاه میتواند اشکال بسیار پیچیده و منحنی شکل را دریک مرحله چاپ و حکاکی نماید. برای چاپ و حکاکی تعداد زیادی قطعه میتوان تنها از یک ابزار استفاده نمود بدون اینکه ابزار شکل و سایز خودش را از دست بدهد. سورس لیزر فایبر سطوح حکاکی شده‌ی بدون تنش و پلیسه، پرداخت سطح خوب مقاومت بهتر در برابر خوردگی و دقت بهتر را میتوان با این دستگاه ایجاد نمود. نظر به اینکه ابزارها باید برای مدت زمانی طولانی در یک محیط خورنده بکار گرفته شوند استفاده از موادی که در برابر خوردگی مقاوم باشند در این محیط ضروری است و قیمت دستگاه حکاکی فلزات

قیمت دستگاه حکاکی فلزات - قیمت دستگاه برش فلزات - لیزر اصفهان

قیمت دستگاه حکاکی فلزات - قیمت دستگاه برش فلزات - لیزر اصفهان
دانستن قیمت دستگاه حکاکی فلزات

قیمت دستگاه حکاکی فلزات جهت کار با دستگاه، نیازی به آشنائی با سیستمهای نرم افزاری و برنامه نویسی ندارید. هزینه نگهداری این نوع دستگاه ها تقریبا صفر است. از لحاظ ابعادی و مکانیکی، هیچ آسیبی به قطعات نمی رساند. امکان حکاکی روی قطعات با سختی بسیار بالا (ترد و شکننده) را دارد. برای مارک زنی روی قطعات بزرگ و دارای اشکال هندسی نا منظم هیچ محدودیتی ندارد. قیمت این نوع دستگاه ها بسیار پائین تر از دستگاه های لیزری و سی . ان . سی می باشد. با برق تک فاز کار می کند. هزینه مصرف انرژی بسیار پائین است. خدمات پس از فروش به موقع دارند. از لحاظ حجمی، جای بسیار کمتری را اشغال می کنند. این دستگاه دورریز کمتری ایجاد کرده ، کارکردی اتوماتیک دارد و کل زمان چاپ ، حکاکی و هزینه های مربوطه را نیز کاهش می دهد. قیمت دستگاه حکاکی فلزات توانایی چاپ و حکاکی قطعه کار، مستقل از خواص فیزیکی و مکانیکی آن است. از لحاظ تئوری، عمر ابزار در این دستگاه ، خیلی طولانی است. 


تکنولوژی برش لیزری ، امروزه دارای تنوع کاربرد وسیع در صنایع گوناگون می باشد. پس دانستن قیمت دستگاه حکاکی فلزات و  قیمت دستگاه برش فلزات در صنایع گوناگونی شامل صنایع تولید پوشاک ، صنایع خودرو سازی، صنعت چرم و صنایع وابسته ، موسسات تحقیقاتی و نمونه سازی ، مهندسی ، چوپ و دکور سازی ، تابلو سازی ، صنایع سنگ و ... از جمله مصرف کنندگان این تکنولوژی هستند امری مهم محسوب می شود.با توجه به نوع صنعت و نیاز مصرف کنندگان ، دستگاه برش یا حکاکی ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت دستگاه حکاکی فلزات دستگاه های برش لیزری به دو گروه عمده صنایع فلزی و غیر فلزی تقسیم می گردند. دستگاه های هر گروه نیز با توجه به نوع کاربرد با توان ها و قابلیت های مختلفی تولید می گردند.

درباره لیزر اصفهان

فعالیت های لیزر اصفهان - لیزر اصفهان

شرکت لیزر اصفهان ازشرکت های موفق در زمینه برش لیزر، مجهز به مدرنترین و قویترین دستگاه برش لیزر موجود در ایران (Bystronic سوئیس) می باشد. دستگاه های برش لیزر “لیزر اصفهان” قابلیت برش بر روی انواع فلزات و چوب ، پلاکس گلاس ، فایبرگلاس را دارد همچنین این دستگاهها با قابلیت منحصر به فرد برش بر روی انواع لوله و پروفیل ، آماده ارائه خدمات به صنعتگران محترم می باشد. فروش انواع لیزر حکاکی در لیزر اصفهان

آدرس : امام خمینی، امیرکبیر، بلوک ۲۳
لیزر حکاکی
مشاوره - لیزر اصفهان

برای شروع کار با دستگاه برش لیزر از کجا شروع کنم؟ کنم اولین قدم در شروع کار با دستگاه برش لیزر، انتخاب و خرید دستگاه است.

تضمین قیمت - لیزر اصفهان

قیمت با اندازه و قابلیت‌های دستگاه، متناسب است .برای کارگاه کوچک دستگاه‌ با اندازه کوچک و برای سرمایه‌گذاری بلندمدت دستگاه با اندازه بزرگ‌تر

برند دستگاه - لیزر اصفهان

برند استفاده و ارائه شده در محصولات شرکت لیزر اصفهان،برند استفاده و ارائه شده در محصولات شرکت لیزر اصفهان

تضمین کیفیت - لیزر اصفهان

در فلسفه و در نظریه شناخت منظور از کیفیت"' ، چگونگی یک چیز است.خرید دستگاه برش لیزر مناسب، به شما این اجازه را می‌دهد که محصولات مختلف را با اندازه‌های مختلف برش دهید.

درباره لیزر - لیزر اصفهان

لیزر ابزاری است که نور را به صورت پرتوهای موازی بسیار باریکی که طول موج مشخصی دارند ساطع می‌کنند. این دستگاه از ماده‌ای جمع‌کننده یا فعال‌کننده نور تشکیل شده که درون محفظه تشدید نور قرار دارد. این ماده پرتو نور را که به وسیله یک منبع انرژی بیرونی (از نوع الکتریسیته یا نور) به وجود آمده، تقویت می‌کند.نخستین بار طرح اولیه لیزر (میزر) را انیشتین داد. کار لیزر به این‌گونه است که با تابش یک فوتون به یک ذره (اتم یا مولکول یا یون) برانگیخته، یک فوتون دیگر نیز آزاد می‌شود که این دو فوتون با هم، هم فرکانس هستند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به لیزر اصفهان می باشد