لیزر اصفهان -> مقالات -> برش لیزر - دستگاه برش لیزر - لیزر اصفهان
برش لیزر - دستگاه برش لیزر - لیزر اصفهان

برش لیزر، دستگاه برش لیزر، لیزر برش، لیزر برش فایبر، لیزر فایبر برش،خدمات برش لیزر فلزات، خدمات برش

برش لیزر - دستگاه برش لیزر

برش لیزر و دستگاه برش لیزر از عوامل مهم پیشرفت واحدهای صنعتی، استفاده بهینه از زمان و پایین آوردن قیمت تمام شده کالاست. دستگاه برش لیزر به عنوان ابزاری پیشرفته در برطرف کردن نیازهای صنعتگران نقش بسزایی ایفا می کند. برش لیزر  تولید قطعات با کیفیت و دقت بالا در کوتاه ترین زمان ممکن و انجام پروژه های بدون استفاده از ابزارهای مکانیکی از مزیت های مهم برش لیزر می باشد. شرکت لیزر اصفهان با در اختیار داشتن مدرنترین و قویترین دستگاه های برش لیزر موجود در ایران  با قابلیت برش بر روی انواع فلزات مانند آهن، استیل، آلومینیوم ، برنج ، برنز ، گالوانیزه و امکان منحصر به فرد برش روی انواع لوله و پروفیل، آماده ارائه خدمات به صنعتگران می باشد. در برش لیزر، نور لیزر خروجی یک منبع پرتوان به محل برش هدایت شده و بر روی سطح کوچکی از قطعه کار متمرکز می شود . تمرکز انرژی در یک نقطه موجب ذوب ، سوختن و یا بخار شدن ماده در آن نقطه می شود . مواد مذاب توسط گاز کمکی ( اکسیژن و نیتروژن ) از نقطه برش دور می شود.  لیزر فایبر برش در برش با اکسیژن انرژی حاصل از سوختن ماده به کمک اکسیژن می آید و در نتیجه نسبت به برش نیتروژن امکان برش سطوح با قطر بالاتر و سرعت بیشتر وجود دارد ولی کیفیت برش نسبت به برش با نیتروژن پایین تر است. انتخاب توان دستگاه ، گاز برش و پارامترهای برش عمدتا بر مبنای جنس قطعه و ضخامت آن صورت می پذیرد. برش لیزر با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و بی نظیر شما را قادر می سازد تا با حذف محدودیت های شیوه های سنتی برشکاری قطعات ، طرح ها و ایده های پیچیده پروژه های صنعتی خود را با سرعت هرچه تمام تر و کیفیتی بالاتر اجرایی کنید. چنانچه برای برش، فایل مورد نظر را ندارید برای انجام آن، نیاز به کروکی طرح یا فایل خام می باشید. برای طراحی و اجرای نرم افزاری قطعات (گسترده) هزینه توافقی دریافت می گردد و از دستگاه جوش لیزر استفاده شود.

برش لیزر - دستگاه برش لیزر - لیزر اصفهان

برش لیزر - دستگاه برش لیزر - لیزر اصفهان

برش لیزر - دستگاه برش لیزر

برش لیزر و دستگاه برش لیزر و اجرای کار با دستگاه برش لیزر تابع شرایط و احکام خاص خود می باشد که هرچه از آن بیشتر سر در بیاوریم، در آخر خروجی مناسب تری خواهیم داشت. لذا برای بهتر و صحیح اجرا شدن فایل ها بدلیل اجرای آنلاین و غیر حضوری با زبان ضوابط و قوانین اجرای کار با یکدیگر در ارتباط خواهیم بود. تمیزکاری لیزری بنابراین بجای وقت گذاشتن در ترافیک و خرید متریال، مطالب را با توجه به نوع متریال ها و نیازهای فایل درک کرده تا بتوانیم کارها را بدون اشکال، انجام دهیم. اجرای آنلاین برش لیزر برای تمامی کسانی پیشنهاد می شود که شناخت کافی از متریال ها، خواص آنها،آشنایی اولیه با اجرای کار و نوع کار و دستگاه برش لیزر و درک کافی از خروجی کار که به یک محصول نهایی ختم می شود، را داشته باشند. بنابراین چنانچه در این زمینه هیچ تجربه ای ندارید ویا کار پیشروی شما، کاری حرفه ای می باشد، با حضور خود، درک ملموسی از متریال ها پیدا کرده و با نوع اجرای کار آشنا شده و در کارهای آتی بصورت آنلاین دستگاه برش لیزر سفارش دهید. برای بهتر اجرا شدن کارهای خود و رساندن علم خود در این زمینه به سطوح حرفه ای، با خواندن و فراگیری فنون اجرای کار، از ابتدا تا انتهای پروسه ابتدا با برقراری تماس و پرکردن فرم استعلام نسبت به تهیه ی دستگاه برش لیزر اقدام فرمایید. برای دستگاه برش لیزر یا حکاکی هر نوع قطعه (ماکت، پازل، قطعات تبلیغاتی و ...) ملزم به داشتن فایل در قالب نرم افزارهایی همچون AutoCad، Corel، Illustrator و دیگر نرم افزارهای برداری می باشیم. ۲- داشتن فایل های تصویر در قابل jpg،bmp،tiff ودیگر فرمت های تصویر به صورت پیکسل بوده و کیفیت نهایی کار بستگی به کیفیت تصویر (تراکم پیکسل) دارد. 


نکات تخصصی برش لیزر:

  • ۱- برای اجرای هر گونه عملیات توسط دستگاه ، خطوط می بایست بر اساس نوع اجرا تفکیک رنگ شوند: (-۱ دسن -۲ حکاکی-۳ برش داخل-۴ خطوط مشترک -۵ برش بیرونی) و یا تعمیر دستگاه لیزر
  • ۲- قطعات مورد نظر باید در کادری به ابعادی بین نیم تا یک سانتی متر کوچکتر از چهار طرف ابعاد شیت متریال، به طوری که کمترین فضای پرت بین آنها باشند قرار بگیرند.
  • ۳- مقیاس کار شما اندازه کادر شما می باشد بنابراین قبل از چیدمان، قطعات را مقیاس شده در درون کادر بگذارید.
  • ۴- کمترین ضخامت برای برش قطعات بین دو خط برای متریال پلکسی ۰/۵ میلیمتر و سایر متریال ها حداقل ۱ میلیمتر می باشد و آگاهی از قیمت دستگاه حکاکی فلزات
  • ۵- در صورت اجرا بر روی میزهای نایف برای برش قطعات طویل و باریک (مثلاً ابعاد ۱ سانتیمتر در ۱۰۰ سانتی یا مشابه) می بایست چیدمان به صورت افقی باشد. (جهت مخالف میله های دستگاه)

لیزر اصفهان
برش لیزر و دستگاه برش لیزر در نقاطی که متریال به میز کار اتصال دارد بدلیل رد شدن لیزر از روی خطوط میز کار باعث ایجاده دوده در زیر کار می شود که در هانی کامپ ها به دلیل زیادتر شدن این اتقاق معمولا زیر کار بسیار سیاه تر و کثیف تری دارند. سورس لیزر فایبر، برش قطعات کوچک که معمولا ابعاد آن کوچکتر از فاصله بین نایف ها هست باعث افتاد زیر میز دستگاه شده و یا بعضی قطعات به صورت کج و بالا ماندن سمتی از قطعه و برخورد نازل در هنگام عبور از روی قطعه و جابجایی شیت خواهد شد که این موضوع حساسیت بیشتر اپراتور را می طلبد که در مجموع ریسک خرابی و اجرای مجدد کار بالا می رود.

درباره لیزر اصفهان

فعالیت های لیزر اصفهان - لیزر اصفهان

شرکت لیزر اصفهان ازشرکت های موفق در زمینه برش لیزر، مجهز به مدرنترین و قویترین دستگاه برش لیزر موجود در ایران (Bystronic سوئیس) می باشد. دستگاه های برش لیزر “لیزر اصفهان” قابلیت برش بر روی انواع فلزات و چوب ، پلاکس گلاس ، فایبرگلاس را دارد همچنین این دستگاهها با قابلیت منحصر به فرد برش بر روی انواع لوله و پروفیل ، آماده ارائه خدمات به صنعتگران محترم می باشد. فروش انواع لیزر حکاکی در لیزر اصفهان

آدرس : امام خمینی، امیرکبیر، بلوک ۲۳
لیزر حکاکی
مشاوره - لیزر اصفهان

برای شروع کار با دستگاه برش لیزر از کجا شروع کنم؟ کنم اولین قدم در شروع کار با دستگاه برش لیزر، انتخاب و خرید دستگاه است.

تضمین قیمت - لیزر اصفهان

قیمت با اندازه و قابلیت‌های دستگاه، متناسب است .برای کارگاه کوچک دستگاه‌ با اندازه کوچک و برای سرمایه‌گذاری بلندمدت دستگاه با اندازه بزرگ‌تر

برند دستگاه - لیزر اصفهان

برند استفاده و ارائه شده در محصولات شرکت لیزر اصفهان،برند استفاده و ارائه شده در محصولات شرکت لیزر اصفهان

تضمین کیفیت - لیزر اصفهان

در فلسفه و در نظریه شناخت منظور از کیفیت"' ، چگونگی یک چیز است.خرید دستگاه برش لیزر مناسب، به شما این اجازه را می‌دهد که محصولات مختلف را با اندازه‌های مختلف برش دهید.

درباره لیزر - لیزر اصفهان

لیزر ابزاری است که نور را به صورت پرتوهای موازی بسیار باریکی که طول موج مشخصی دارند ساطع می‌کنند. این دستگاه از ماده‌ای جمع‌کننده یا فعال‌کننده نور تشکیل شده که درون محفظه تشدید نور قرار دارد. این ماده پرتو نور را که به وسیله یک منبع انرژی بیرونی (از نوع الکتریسیته یا نور) به وجود آمده، تقویت می‌کند.نخستین بار طرح اولیه لیزر (میزر) را انیشتین داد. کار لیزر به این‌گونه است که با تابش یک فوتون به یک ذره (اتم یا مولکول یا یون) برانگیخته، یک فوتون دیگر نیز آزاد می‌شود که این دو فوتون با هم، هم فرکانس هستند.