لیزر اصفهان -> مقالات -> جوش لیزر - دستگاه جوش لیزر - لیزر اصفهان
جوش لیزر - دستگاه جوش لیزر - لیزر اصفهان

جوش لیزر، دستگاه جوش لیزر، دستگاه لیزر اصفهان، فروش دستگاه لیزر برش، فروشنده دستگاه لیزر فلزات

جوش لیزر - دستگاه جوش لیزر

جوش لیزر و دستگاه جوش لیزر در حروف استیل با استفاده از دستگاه جوش لیزر بیم یک نوآوری سریع و بسیار دقیق است که به شما اجازه می دهد تا نوارهای استیل ضخیم تر را جوش دهید. جوش لیزر سریع و آسان گالوانیزه، استیل و ورقه های آلومینیوم نتیجه جوش لیزر با این دستگاه دقیق و پایدار است.انرژی بالای لیزر فرایند ساخت حروف فلزی را سرعت می بخشد. امکان جوش نقطه ای مواد اولیه می تواند راندمان کار را بین ۸ تا ۱۰ بار در مقایسه با دستگاه جوش لیزر افزایش دهد. هزینه عملیاتی بسیار پایین است و برای خنک سازی تنها به آب مقطر نیاز است ( مدار بسته ) و الکتریسیته . و از همه مهم تر گاهی پیدا کردن قسمت هایی که جوش داده شده با این دستگاه بسیار سخت است .به نحوی که ردی از جوشکاری بر روی فلز باقی نمی ماند. جوش لیزر یک روش اتصال ذوبی با استفاده از دستگاه جوش لیزر است که به علت گرمای ورودی اندک، برای اتصال انواع فلزات، بویژه قطعات حساس به انرژی ورودی مانند ورق های نازک فولادی روشی بسیار سودمند است. ویژگی های اصلی جوشکاری لیزری عبارتند از: سرعت، دقت، کنترل پذیری بالا، و گرمای ورودی اندک و در نهایت به سراغ لیزر تمیزکاری می شود رفت.

جوش لیزر - دستگاه جوش لیزر - لیزر اصفهان

جوش لیزر - دستگاه جوش لیزر - لیزر اصفهان

جوش لیزر - دستگاه جوش لیزر

دستگاه جوش لیزر (Laser Welding) از جمله روش های نوین جوش لیزر می باشد. سرعت و ظرفت بالا و دقت بسیار، از جمله عواملی است که کاربرد این فرآیند جوشکاری را در صنایع مختلف گسترش داده است. با تابش اشعه پر انرژی لیزر به سطح مورد نظر، حرارت مورد نیاز برای ایجاد حوضچه مذاب و انجام فرآیند اتصال فراهم می گردد. تعمیر دستگاه لیزر با جوشکاری با اشعه لیزر بر اساس یک نوع تقسیم بندی، در سه حالت انجام می شود: اتصال فلزات غیر هم جنس با وجود نقطه ذوب های بسیار متفاوت با استفاده از دستگاه جوش لیزر امکان پذیر است. جوش لیزر عمدتا بدون استفاده از سیم پرکن انجام می شود. لبه طرفین اتصال همزمان با تابش لیزر ذوب شده یک حوضچه جوش مشترک تشکیل می شود که ابعاد آن به علت چگالی انرژی بالای لیزر حکاکی پارچه در مقایسه با روشهای جوشکاری مرسوم بسیار کوچکتر است. دستگاه های جوش لیزری ۴۰۰ و ۵۰۰ وات مجهز به نازل شلنگی (نازل دستی) مازاد بر نازل اصلی می باشند که این امر موجب تسهیل فرایند جوش در زوایای مختلف و به دور از میز کار می گردد،بدین صورت که اپراتور امکان جوش دستی اجسام بزرگ و سنگین را در خارج از محدوده کار پیدا می کند.


ویژگیهای اصلی جوش لیزر
  • سرعت، دقت و کنترل پذیری بالا، ویژگی های اصلی جوشکاری لیزری اند با برش لیزر
  • اتصال فلزات غیر هم جنس با وجود نقطه ذوب های بسیار متفاوت با استفاده از جوشکاری لیزری امکانپذیر است
  • جوشکاری لیزری عمدتا بدون استفاده از سیم پرکن انجام می شود. لبه طرفین اتصال همزمان با تابش لیزر ذوب شده یک حوضچه جوش مشترک تشکیل می شود که ابعاد آن به علت چگالی انرژی بالای لیزر در مقایسه با روشهای جوشکاری مرسوم بسیار کوچکتر است و همین طور سورس لیزر فایبر
  • اجرای طرح اتصال های مختلف، نظیر جوشکاری لب به لب (Butt welding)، روی هم (Overlapp welding)... با استفاده از جوشکاری لیزری امکانپذیر است.

دستگاه لیزر جوش بسته به نیاز به صورت سیستم لیزر فایبر برش و لیزر یگ میباشد . در سیستم یگ یک لامپ لیزر را تولید میکند که هر ۳ تا ۵ میلیون پالس باید تعویض شود و لامپ قیمت پایینی دارد. در سیستم فایبر لیزر دیود لیزر را تولید میکند و به صورت کانتینیو ویو میباشد. روبات سرعت و دقت و تمیزی جوش کاری لیزر بسیار بالا برده و به طوری که استفاده از آن در خط های تولید اجباری می باشد. نقطه قرمز نقطه سریع، صفحه نمایش CCD، میکروسکوپ optional.Adjustable میز کار اجازه می دهد تا جوش از اندازه کوچک به اندازه بزرگ از قطعه کار. سریع سرعت کار؛ جک حرفه ای فوکوس را ثابت می کند و بدون استفاده از CCD یا میکروسکوپ آسانسور جوش را آسان می کند و از قیمت دستگاه برش فلزات نیز آگاهی پیدا کنید.

درباره لیزر اصفهان

فعالیت های لیزر اصفهان - لیزر اصفهان

شرکت لیزر اصفهان ازشرکت های موفق در زمینه برش لیزر، مجهز به مدرنترین و قویترین دستگاه برش لیزر موجود در ایران (Bystronic سوئیس) می باشد. دستگاه های برش لیزر “لیزر اصفهان” قابلیت برش بر روی انواع فلزات و چوب ، پلاکس گلاس ، فایبرگلاس را دارد همچنین این دستگاهها با قابلیت منحصر به فرد برش بر روی انواع لوله و پروفیل ، آماده ارائه خدمات به صنعتگران محترم می باشد. فروش انواع لیزر حکاکی در لیزر اصفهان

آدرس : امام خمینی، امیرکبیر، بلوک ۲۳
لیزر حکاکی
مشاوره - لیزر اصفهان

برای شروع کار با دستگاه برش لیزر از کجا شروع کنم؟ کنم اولین قدم در شروع کار با دستگاه برش لیزر، انتخاب و خرید دستگاه است.

تضمین قیمت - لیزر اصفهان

قیمت با اندازه و قابلیت‌های دستگاه، متناسب است .برای کارگاه کوچک دستگاه‌ با اندازه کوچک و برای سرمایه‌گذاری بلندمدت دستگاه با اندازه بزرگ‌تر

برند دستگاه - لیزر اصفهان

برند استفاده و ارائه شده در محصولات شرکت لیزر اصفهان،برند استفاده و ارائه شده در محصولات شرکت لیزر اصفهان

تضمین کیفیت - لیزر اصفهان

در فلسفه و در نظریه شناخت منظور از کیفیت"' ، چگونگی یک چیز است.خرید دستگاه برش لیزر مناسب، به شما این اجازه را می‌دهد که محصولات مختلف را با اندازه‌های مختلف برش دهید.

درباره لیزر - لیزر اصفهان

لیزر ابزاری است که نور را به صورت پرتوهای موازی بسیار باریکی که طول موج مشخصی دارند ساطع می‌کنند. این دستگاه از ماده‌ای جمع‌کننده یا فعال‌کننده نور تشکیل شده که درون محفظه تشدید نور قرار دارد. این ماده پرتو نور را که به وسیله یک منبع انرژی بیرونی (از نوع الکتریسیته یا نور) به وجود آمده، تقویت می‌کند.نخستین بار طرح اولیه لیزر (میزر) را انیشتین داد. کار لیزر به این‌گونه است که با تابش یک فوتون به یک ذره (اتم یا مولکول یا یون) برانگیخته، یک فوتون دیگر نیز آزاد می‌شود که این دو فوتون با هم، هم فرکانس هستند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به لیزر اصفهان می باشد