لیزر اصفهان -> مقالات -> تمیزکاری لیزری - لیزر تمیزکاری - لیزر اصفهان
تمیزکاری لیزری - لیزر تمیزکاری - لیزر اصفهان

تمیزکاری لیزری، لیزر تمیزکاری، دستگاه لیزر اصفهان، خدمات برش لیزر در اصفهان، فروش دستگاه لیزر

تمیزکاری لیزری - لیزر تمیزکاری

تمیزکاری لیزری و لیزر تمیزکاری در بسیاری از فرآیندهای صنعتی و خطوط تولید نوین، لازم است ماشین مخصوصی برای تمیزکاری لیزری قطعات (بدون تماس با قطعه گرم و یا ...) با استفاده از لیزر فراهم شود که در حال حاضر این مهم در شرکت لیزر اصفهان ساخته شده و به صورت محصول شرکت بنابر نیاز صنعت قابل ارائه است. لیزر تمیزکاری فرآیندی است که در آن باریکه ای از نور لیزر به قطعه برخورد می کند تا ماده اضافی را از سطح آن بزداید. لیزر برش فایبر معمولا این ماده اضافی در سطح آلیاژهای آهن از جنس زنگ آهن و در سطح آلومینیوم اکسید آلومینیوم است که لازم است قبل از فرآیندهای صنعتی ساخت قطعات و سازه ها نظیر جوشکاری برداشته شوند و گاهی اوقات رنگ سطح اجسام و یا باقیمانده های چسبیده به قالب پس از قالب گیری است. دستگاه Laser Cleaning یا تمیزکاری لیزری که در شرکت لیزر اصفهان اصفهان وجود دارد در حال حاضر با استفاده از یک منبع لیزری فیبر یکصد وات کار می کند. امکان استفاده از لیزر تمیزکاری توان بالاتر تا یک کیلو وات بر اساس کاربرد خاص و به سفارش مشتری و نیز لیزر Nd:YAG ۵۰۰ وات کوپل فیبر نوری در شرکت لیزر اصفهان اصفهان وجود دارد. برای نشان دادن اثربخشی تکنولوژی لیزر صنعتی ما، به طور منظم مطالب کاربردی را در وب سایت لیزر اصفهان ارسال میکنیم و آن ها را بررسی کنید و هم چنین به  دستگاه جوش لیزر نیز سر بزنید.

تمیزکاری لیزری - لیزر تمیزکاری - لیزر اصفهان

تمیزکاری لیزری - لیزر تمیزکاری - لیزر اصفهان

تمیزکاری لیزری - لیزر تمیزکاری

تمیزکاری لیزری و لیزر تمیزکاری فرآیندی است که در آن باریکه ای از نور لیزر به قطعه برخورد می کند تا ماده اضافی را از سطح آن بزداید. برش لیزر معمولا این ماده اضافی در سطح آلیاژهای آهن از جنس زنگ آهن و در سطح آلومینیوم اکسید آلومینیوم است که لازم است قبل از فرآیندهای صنعتی ساخت قطعات و سازه ها نظیر جوشکاری برداشته شوند و گاهی اوقات رنگ سطح اجسام و یا باقیمانده های چسبیده به قالب پس از قالب گیری است. تمیزکاری لیزری تعداد برنامه های تمیز کننده لیزر به طور نمادین افزایش می یابد. هر روز فرصت های جدید کشف و بررسی می شوند. لیزر تمیزکاری از حذف زنگ کلاسیک تا بازسازی سنگ های طبیعی ساختمان سنگ. تمیزکاری لیزری، لیزر اصفهان توسعه و تولید پیشرفته ترین دستگاه لیزر صنعتی جهان برای استفاده دستی و خودکار است. سیستم های تمیز کننده لیزر صنعتی ما از ۲۰ تا ۱۰۰۰ وات تمیز کننده بسیار دقیق است. P-Laser به شما ارائه می دهد تعدادی از خدمات مرتبط با لیزر تخصصی تخصصی، متفاوت از تحقیق، اجاره تجهیزات و تمیز کردن واقعی، به فعالیت هایی مانند نشانه گذاری و برچسب گذاری لیزر. لیزر صنعتی - یا تخلیه - فرایند پاک کردن مواد ناخواسته از یک سطح جامد با تابش اشعه لیزر است. با جذب انرژی پرتو لیزر، ماده مورد نظر بسیار سریع گرم می شود و باعث تبخیر آن می شود. همانطور که سطح زیر سبب جذب انرژی نمی شود، باقی می ماند. لیزر تمیزکاری با دستکاری شار لیزر، طول موج و طول پالس آن، مقدار موادی که با یک پالس لیزر برداشته می شود با دقت بسیار بالا کنترل می شود. تمیز کردن لیزر به اندازه کافی مناسب برای حذف سریع و عمیق زنگ برای حذف تنها یک لایه نازک رنگ است، بدون آسیب رساندن به کت پایه و صفحه ی قیمت دستگاه حکاکی فلزات را نیز بررسی کنید.


مزایای تمیزکاری لیزری و لیزر تمیزکاری

 • خشک و تمیز
 • بسیار دقیق
 • بی صدا
 • تکنولوژی بدون تماس
 • آسان برای استفاده 
 • به صورت خودکار برای هر نوع بستر،
 • حتی سطوح بسیار ظریف،
 • امن است
 • سطح کنترل بی نظیر
 • هیچ اثرات جانبی ناخواسته ساینده یا بالقوه خطرناک نیست
 • مناسب برای مناطق یا سطوح سخت
 • در دسترس است
 • مناسب برای استفاده در محیط های خطرناک
 •  هزینه های عملیاتی پایین تر از سایر تکنیک های تمیز کردن
 • حداقل بقایا
 •  نگهداری کم
 • نصب و راه اندازی سریع 
تمیزکاری لیزری - لیزر تمیزکاری - لیزر اصفهان

تمیزکاری لیزری و لیزر تمیزکاری با استفاده از رمزگذار لمسی تعاملی و پیشرفته، انتخاب شغل هرگز آسان تر نبوده است. همانطور که تعمیر دستگاه لیزر با هر سیستم P-Laser، ۸ کار سفارشی را می توان با چرخ چرخشی روی رمزگذار انتخاب کرد. اگر میخواهید یکی از این شغلها را با نرم افزار Cleansweep  خودتان ویرایش کنید، یک اتصال بیسیم و یک رایانه لوحی در اختیار شما خواهد بود. نیازی به کابل نیست، ما دوست داریم زندگی خود را ساده تر کنیم. سایر ویژگی های کلیدی QF-Compact عبارتند از یک چرخه راه اندازی سریع در حدود ۱۰s و الزامات تعمیر و نگهداری بسیار کم. شما فقط باید یک فیلتر گرد و غبار را در یک لحظه جایگزین کنید و تمیزکاری لیزری و لیزر تمیزکاری

درباره لیزر اصفهان

فعالیت های لیزر اصفهان - لیزر اصفهان

شرکت لیزر اصفهان ازشرکت های موفق در زمینه برش لیزر، مجهز به مدرنترین و قویترین دستگاه برش لیزر موجود در ایران (Bystronic سوئیس) می باشد. دستگاه های برش لیزر “لیزر اصفهان” قابلیت برش بر روی انواع فلزات و چوب ، پلاکس گلاس ، فایبرگلاس را دارد همچنین این دستگاهها با قابلیت منحصر به فرد برش بر روی انواع لوله و پروفیل ، آماده ارائه خدمات به صنعتگران محترم می باشد. فروش انواع لیزر حکاکی در لیزر اصفهان

آدرس : امام خمینی، امیرکبیر، بلوک ۲۳
لیزر حکاکی
مشاوره - لیزر اصفهان

برای شروع کار با دستگاه برش لیزر از کجا شروع کنم؟ کنم اولین قدم در شروع کار با دستگاه برش لیزر، انتخاب و خرید دستگاه است.

تضمین قیمت - لیزر اصفهان

قیمت با اندازه و قابلیت‌های دستگاه، متناسب است .برای کارگاه کوچک دستگاه‌ با اندازه کوچک و برای سرمایه‌گذاری بلندمدت دستگاه با اندازه بزرگ‌تر

برند دستگاه - لیزر اصفهان

برند استفاده و ارائه شده در محصولات شرکت لیزر اصفهان،برند استفاده و ارائه شده در محصولات شرکت لیزر اصفهان

تضمین کیفیت - لیزر اصفهان

در فلسفه و در نظریه شناخت منظور از کیفیت"' ، چگونگی یک چیز است.خرید دستگاه برش لیزر مناسب، به شما این اجازه را می‌دهد که محصولات مختلف را با اندازه‌های مختلف برش دهید.

درباره لیزر - لیزر اصفهان

لیزر ابزاری است که نور را به صورت پرتوهای موازی بسیار باریکی که طول موج مشخصی دارند ساطع می‌کنند. این دستگاه از ماده‌ای جمع‌کننده یا فعال‌کننده نور تشکیل شده که درون محفظه تشدید نور قرار دارد. این ماده پرتو نور را که به وسیله یک منبع انرژی بیرونی (از نوع الکتریسیته یا نور) به وجود آمده، تقویت می‌کند.نخستین بار طرح اولیه لیزر (میزر) را انیشتین داد. کار لیزر به این‌گونه است که با تابش یک فوتون به یک ذره (اتم یا مولکول یا یون) برانگیخته، یک فوتون دیگر نیز آزاد می‌شود که این دو فوتون با هم، هم فرکانس هستند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به لیزر اصفهان می باشد