لیزر اصفهان -> خدمات لیزر اصفهان -> لیزر فایبر - لیزر اصفهان

لیزر فایبر، دستگاه لیزر فایبر

کاربرد لیزر فایبر

کاربردهای دستگاه های لیزری در سه گروه قابل طبقه بندی هسند که عبارتند از:کاربرد بر حسب صنعت کاربرد برش لیزری کاربرد حکاکی لیزری کاربرد بر حسب صنعت:کاربرد لیزر در صنعت تبلیغات و ساخت هدایای تبلیغاتی کاربرد لیزر در تابلوسازی کاربرد لیزر در صنعت الکترونیک (حکاکی قطعات الکترونیک)کاربرد لیزر در ساخت ماکت (ماکت سازی)کاربرد لیزر در دکوراسیون داخلی کاربرد لیزر در واشر سازی کاربرد لیزر در مهرسازی کاربرد لیزر در صنعت بسته بندی کاربرد لیزر در معرق کاری کاربرد لیزر در صنعت چوب و ...

آموزش لیزر فایبر

لیزر حکاکی یکی از پر کاربردترین ابزارهای دنیای مدرن امروزه است . دستگاه های برش لیزری با متمرکز کردن پرتو های پر قدرت نور در یک فاصله کانونی دقیق بر روی متریال های دیگر عمل می کنند که در نهایت به برش و یا خراش در ماده مورد نظر منجر خواهد شد (بستگی به نحوه تنظیمات ابتدایی دستگاه دارد) ابزارهای کنترل این دستگاه ها دقیقا مشابه کامپیوترها است و تنها تفاوت آن ها در این است که این دستگاه ها از پرتوهای امواج الکترومغناطیسی به عنوان تیغ برای برش متریال ها استفاده می کنند.

ایمنی لیزر فایبر

اشعه لیزر برای چشم بسیار مضر است. همیشه دقت داشته باشید که از نگاه کردن مستقیم به اشعه آن جدا خودداری کنید. در صورتی که اشعه لیزر قابل دیدن باشد (نور سفید خیره کننده هنگام کار کردن لیزر) تاکید می شود که از عینک دستگاه لیزر استفاده کنید.دستگاه برش و حکاکی لیزر را در مکانی قرار دهید که از دسترس کودکان دور باشد.همان طور که می دانید اشعه لیزر قابل دیدن نیست، بنابراین جدا از قرار دادن دستگاه لیزر خود در مکان هایی که قابل اشتعال یا انفجار هستند، خودداری نمایید.

خدمات لیزر فایبر

محصولات لیزر اصفهان شامل ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد که شامل : تامین قطعات، تعمیرات دستگاه لیزر، نصب و راه اندازی دستگاه لیزر، برش لیزری، حکاکی و برش، آموزش پرسنل مورد نظر برای کار با دستگاه ها ارسال مشتریان خدمات از شرکت استفاده از سایت این شرکت برای فروش دستگاه های لیزر قدیمی خریداری شده از سایر شرکت های همکار و خرید دستگاه های جدید می شود.قطعات قابل عرضه ابزار فرز، ابزارهای مخصوص : چوب ، پلکسی ، آلومینیوم ، مس ، سنگ ، طلا ، PVC ، MDF  ، فوم ، استیل ، آهن  و ...

قیمت لیزر فایبر

تعیین قیمت دستگاه برش لیزر برای مورد خرید مشتری بسیار مهم بوده و این برای انجام مراحل خرید خیلی مهم است.مشخص کردن قیمت برای واردکننده و همچنین مشخص کردن نوع پشتیبانی قراداد خیلی مهم است.توان تیوب دستگاه نیز از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا توسط این تیوب لیزر می توان هزینه تولید پرتو لیزر را کاهش داد ولی اگر از آن استفاده نشود تولید پرتو لیزر بسیار پر هزینه و سخت است.این توان قابل تغییر است که برای کار روی متریال های متفاوت توان این لیزر متفاوت است.دستگاه برش لیزر با وجود یک تیوب شیشه ای که مانند لامپ لیزری مولد پرتو لیزر است.

گارانتی و ضمانت لیزر فایبر

همراه با کلیه ملزومات ارائه میشوند. کلیه دستگاه های لیزر یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس ازفروش نصب و آموزش رایگان به صوت حرفه ای در محل مشتری قطعات و دستگاه کاملاصنعتی و حرفه ای میباشد بحث خدمات پس از فروش بسیار مهم است. دستگاهی که خدمات پس از فروش ضعیفی دارند به هیچ عنوان خریداری ننمایید. شما پس از خرید دستگاه بسیار به گارانتی و پشتیبانی نیاز مندید. دستگاه هایی که خدمات پس از فروش خوبی ندارد آهن پاره ای بیش نیست. اگر در دستگاه مشکلی پیش آید و شرکت سریعا به آن رسیدگی نکند و دستگاه ۱ هفته بخوابد، از کار خود عقب می افتید.

هنگام خرید لیزر فایبر به چه نکاتی دقت کنیم؟

مزایای خرید لیزر فایبر

لیزر اصفهان ارائه کننده انواع دستگاه‌های لیزر حکاکی و همچنین ماشین های لیزر حکاکی با قابلیت حکاکی ظریف روی فلزات و غیر فلزات با سرعت بالا، خروجی مطلوب و راندمان بالا می باشد، دستگاه های لیزر حکاکی لیزر اصفهان در مدل های مختلف و گوناگون متناسب با فعالیت های مختلف و در دو دسته بندی کلی ارائه شده است . دسته بندی اولیه تحت عنوان ماشین حکاکی لیزری فلزات و دسته دوم با عنوان دستگاه لیزرحکاکی غیر فلزات محسوب می شود. کاربرد های حکاکی لیزری در واقع اینگونه بیان می شود. حکاکی با لیزر راهکاری عالی برای درج نشان و آرم خود روی محصول و در نتیجه اثرگذاری بیشتر روی مشتریانتان است. حکاکی با لیزر روی هر ماده و متریالی انجام میگیرد. این حکاکی میتواند بر روی انواع چوب، شیشه ، پارچه، کاغذ و مقوا و همچنین مواد گرانقیمت فلزی و غیر فلزی مثل طلا، یاقوت ، الماس … صورت گیرد. مدل های مختلف ماشین لیزر حکاکی لیزر اصفهان، شامل FLM , MUV , MC, MF و مدل های دیگری از دستگاه های حکاکی لیزری است که میتوانید از آن ها دیدن کنید و متناسب با بودجه و نیاز خود خرید خود را انجام دهید.


چرا لیزر فایبر ؟

در صورتی که نیاز به دستگاهی برای چاپ دلخواه طرحی بر روی قطعات مختلف دارید، لیزر اصفهان ارائه گر انواع مختلفی از دستگاه های حکاکی لیزر می باشد. دستگاه لیزر حکاکی، قطعات را به صورت سفارشی و خاصی پیاده سازی می کند.حکاکی در لغت به معنای ایجاد طرح و نقش بر روی فلزات، کاشی، چوب و موارد دیگر است. این کار در قدیم با ایجاد برجستگی و فرو رفتگی با کمک ابزار فلزی که میتواند مغار پیچ گوشتی یا چاقو نیز باشد، انجام می شد. یکی از روشھای حکاکی استفاده از موم عسل جھت پوشش ضد اسید ،قلم نی جھت طراحی، و اسید فلوریدریک جھت تثبیت طراحی میباشد به نحوی که با موم عسل مایع روی نگین را پوشانده بعد از سرد و جامد شدن موم با قلم نی که برعکس قطع خورده روی عقیق طراحی کرده سپس چند قطره اسید روی قسمت ھای طراحی شده قرار داده و با آب ولرم شسته حالا طراحی ثابتی روی عقیق داریم که میتوان با ابزار ومتدھای حکاکی آن را عمیق کنیم. استفاده از دستگاه ھای حکاکی سرعت انجام حکاکی را بسیار افزایش می دھد و مزیت ھای خاص خود را دارد. دستگاه ھای حکاکی لیزر با بھره گیری از فناوری روز دنیا که به توسط مکانیسم حرکتی ریل. بیرینگ و استپر موتور مجھز شده اند.


مشخصات فنی لیزر فایبر

دستگاه لیزر حکاکی فلزات فایبر، نسل جدید دستگاه های لیزر مارکینگ می باشد که با توانایی های بسیار بالای خود توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب نماید ، سرعت بالای حکاکی ، کیفیت چشمگیر ، مصرف انرژی پایین و بسیاری خصوصیت های دیگر جایگاه این مدل از دستگاه ها را در بین کاربران مستحکم نماید . این دستگاه در دو مدل دوبعدی و سه بعدی ارائه شده و خریداران محترم آن می توانند نسبت به شرایط کاری خود و مشورت با مشاورین متخصص مجموعه رادین پرتو انتخاب درستی را جهت هرچه بهتر انجام شدن فعالیت مورد نظرشان داشته باشند . دستگاه فایبر مارکینگ در توان های ۲۰W , ۳۰W . ۵۰W , ۱۰۰W ارائه شده و دارای لنز هایی با سایز های متنوع می باشد که بسته به درخواست خریدار محترم قابل ارائه می باشد . لطفا جهت مشاهده سایر جزئیات این دستگاه ها به قسمت پایین صفحه مراجعه و بر روی عکس دستگاه مورد نظر خود کلیک فرمائید .

ویژگی های فعالیت لیزر فایبر

دستگاه‌های حکاکی و برش لیزری که توسط شرکت لیزر اصفهان ارائه میشود با طراحی فوق‌العاده سیستم الکتریکی، ثبات بالا ، انجام انواع حکاکی و برش لیزری سریع را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد. با استفاده از این دستگاهها می توان تمامی کارها را پس از طراحی به ماشین برش و حکاکی لیزری سپرد این دستگاه ها قابلیت های مختلفی را دارا هستند از جمله این که میتوان از آن ها برای ایجاد برش و حکاکی سطوح مختلف براساس الگو های مختلف موجود استفاده کرد. ماشین های برش و حکاکی میتوانند در این دسته بندی ها معرفی میشوند. ۱- دستگاه های لیزر برش و حکاکی YW ۲- ماشین های برش و حکاکی PN ۳- دستگاه ها برش و حکاکی لیزری سری CMA


با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکان حکاکی با روش ھای مختلف مھم است که چه راھی را انتخاب میکنیم.آیا برای ما سرعت، دقت، کیفیت، ماندگاری و از این قبیل پارامترها اهمیت دارد یا خیر؟ اگر به دنبال روشی سریع، دقیق، با کیفیت و دوام بالا هستیم باید به امور حکاکی غیر فلزات و فلزات لیزر نگاهی داشته باشیم چرا که این روش علاوه بر دارا بودن مزایای فوق با داشتن امکان تغییر در فرکانس و طول موج لیزر میتواند آسیب بھ سطح قطعھ (با ھر جنس و رنگی) را بھ صفر برساند. در روش حکاکی لیزری به دلیل تنظیم فاصله کانونی نور لیزر در محل حکاکی و عدم استفاده از مواد افزودنی (علی الخصوص رنگ) برخلاف روش های چاپی، عملیات حک انجام میگیرد. بنابراین میتوان ادعا کرد که این روش جزو ماندگارترین حکاکی ھا میباشد.


همان طور که می دانید در روش حکاکی لیزر، اثر گذاری بر سطح جسم از طریق متمرکز کردن تشعشعات لیزری حادث میگردد.از آنجا که امکان تغییر طول موج و فرکانس پرتوهای لیزر از طریق سیستم کنترلی دستگاه های لیزر وجود دارد بنابراین بر روی کلیه سطوح امکان حک لیزر فراهم است. اما در صورتی که طیف رنگ حاصل از حکاکی لیزری برای شما از اهمیت بالایی برخوردار باشد توصیه میشود که قبل از تهیه کالا و جنس مورد نظرتان (بویژه در زمینه هدایای تبلیغاتی) با کارشناسان ما مشورت نمایید.آیا حک لیزری امکان تغییر ظاهری و پاک شدن در آینده را دارد؟ خیر چرا که در حکاکی لیزری هیچ گونه موادی به قطعات شما افزوده نمی شود و تماما با توجه به جنس سطح قطعه شما، ما فرکانس لیزر را تغییر داده و طرح مورد نظر را حک می کنیم. به عبارت دیگر لیزر تغییر در رنگ و ظاهر ماده می دهد و مادام العمر بر روی سطح ماندگار می شود. به جرات میتوان گفت مناسب ترین روش در زمینه حکاکی،حکاکی لیزری میباشد.

نمونه ای از کاربرد لیزر فایبر در صنایع مختلف


آخرین محصولات لیزر حکاکی

دستگاه لیزر برش فلزات فایبر سری برش ورق

دستگاه لیزر برش فلزات فایبر سری برش ورق

عدم ایجاد تنش حرارتی در قطعه، برش قطعات بسیار کوچک و پیچیده، عدم تماس فیزیکی با قطعه، سرعت و دقت برش بسیار بالا، عدم نیاز به قالب برش و برنامه نویسی پیچیده همگی از مزایای دستگاه های برش لیزر می باشند. دستگاه های برش فایبر لیزر به دلیل مطرف برق بسیار کمتر نسبت به لیزرهای CO۲، عدم نیاز به تنظیم آینه، عدم تیاز به گاز مصرفی، عدم نیاز به سیستم خنک کننده بزرگ، حجم بسیار کمتر و…. به صورت روزافزونی مورد استقبال صنایع مختلف قرار گرفته است. همچنین طول عمر ۱۰۰٫۰۰۰ ساعت سورس لیزر باعث می شود تا هزینه های سربار این دستگاه ها به شدت کاهش یابد.شرکت فناوران لیزر اصفهان با توجه به نیاز صنایع تولیدی و خدماتی و همچنین پشتوانه علمی و تجربی در زمینه تولید و فروش ماشین آلات لیزر، پیشرفته ترین تکنولوژی لیزر را با مکانیک پیشرفته CNC تلفیق نموده و دستگاه های برش لیزر فایبر با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را آماده نموده است.


دستگاه سری برش لوله و ورق

دستگاه سری برش لوله و ورق

عدم ایجاد تنش حرارتی در قطعه، برش قطعات بسیار کوچک و پیچیده، عدم تماس فیزیکی با قطعه، سرعت و دقت برش بسیار بالا، عدم نیاز به قالب برش و برنامه نویسی پیچیده همگی از مزایای دستگاه های برش لیزر می باشند. دستگاه های برش فایبر لیزر به دلیل مطرف برق بسیار کمتر نسبت به لیزرهای CO۲، عدم نیاز به تنظیم آینه، عدم تیاز به گاز مصرفی، عدم نیاز به سیستم خنک کننده بزرگ، حجم بسیار کمتر و…. به صورت روزافزونی مورد استقبال صنایع مختلف قرار گرفته است. همچنین طول عمر ۱۰۰٫۰۰۰ ساعت سورس لیزر باعث می شود تا هزینه های سربار این دستگاه ها به شدت کاهش یابد.شرکت فناوران لیزر اصفهان با توجه به نیاز صنایع تولیدی و خدماتی و همچنین پشتوانه علمی و تجربی در زمینه تولید و فروش ماشین آلات لیزر، پیشرفته ترین تکنولوژی لیزر را با مکانیک پیشرفته CNC تلفیق نموده و دستگاه های برش لیزر فایبر با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را آماده نموده است.


لیزر برش فلزات فایبر سری رباتیک ۳D

دستگاه لیزر برش فلزات فایبر سری رباتیک ۳D

عدم ایجاد تنش حرارتی در قطعه، برش قطعات بسیار کوچک و پیچیده، عدم تماس فیزیکی با قطعه، سرعت و دقت برش بسیار بالا، عدم نیاز به قالب برش و برنامه نویسی پیچیده همگی از مزایای دستگاه های برش لیزر می باشند. دستگاه های برش فایبر لیزر به دلیل مطرف برق بسیار کمتر نسبت به لیزرهای CO۲، عدم نیاز به تنظیم آینه، عدم تیاز به گاز مصرفی، عدم نیاز به سیستم خنک کننده بزرگ، حجم بسیار کمتر و…. به صورت روزافزونی مورد استقبال صنایع مختلف قرار گرفته است. همچنین طول عمر ۱۰۰٫۰۰۰ ساعت سورس لیزر باعث می شود تا هزینه های سربار این دستگاه ها به شدت کاهش یابد.شرکت فناوران لیزر اصفهان با توجه به نیاز صنایع تولیدی و خدماتی و همچنین پشتوانه علمی و تجربی در زمینه تولید و فروش ماشین آلات لیزر، پیشرفته ترین تکنولوژی لیزر را با مکانیک پیشرفته CNC تلفیق نموده و دستگاه های برش لیزر فایبر با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را آماده نموده است.


دستگاه لیزر برش فایبر سری لوله بر

دستگاه لیزر برش فایبر سری لوله بر

عدم ایجاد تنش حرارتی در قطعه، برش قطعات بسیار کوچک و پیچیده، عدم تماس فیزیکی با قطعه، سرعت و دقت برش بسیار بالا، عدم نیاز به قالب برش و برنامه نویسی پیچیده همگی از مزایای دستگاه های برش لیزر می باشند. دستگاه های برش فایبر لیزر به دلیل مطرف برق بسیار کمتر نسبت به لیزرهای CO۲، عدم نیاز به تنظیم آینه، عدم تیاز به گاز مصرفی، عدم نیاز به سیستم خنک کننده بزرگ، حجم بسیار کمتر و…. به صورت روزافزونی مورد استقبال صنایع مختلف قرار گرفته است. همچنین طول عمر ۱۰۰٫۰۰۰ ساعت سورس لیزر باعث می شود تا هزینه های سربار این دستگاه ها به شدت کاهش یابد.شرکت فناوران لیزر اصفهان با توجه به نیاز صنایع تولیدی و خدماتی و همچنین پشتوانه علمی و تجربی در زمینه تولید و فروش ماشین آلات لیزر، پیشرفته ترین تکنولوژی لیزر را با مکانیک پیشرفته CNC تلفیق نموده و دستگاه های برش لیزر فایبر با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را آماده نموده است.


درباره لیزر اصفهان
خدمات لیزر حکاکی - لیزر اصفهان

شرکت اصفهان لیزر ازشرکت های موفق در زمینه برش لیزر، مجهز به مدرنترین و قویترین دستگاه برش لیزر موجود در ایران (Bystronic سوئیس) می باشد. دستگاه های برش لیزر “اصفهان لیزر” قابلیت برش بر روی انواع فلزات و چوب ، پلاکس گلاس ، فایبرگلاس را دارد همچنین این دستگاهها با قابلیت منحصر به فرد برش بر روی انواع لوله و پروفیل ، آماده ارائه خدمات به صنعتگران محترم می باشد. فروش انواع لیزر حکاکی در لیزر اصفهان

آدرس : امام خمینی، امیرکبیر، بلوک ۲۳
لیزر حکاکی
درباره لیزر اصفهان

برای شروع کار با دستگاه برش لیزر از کجا شروع کنم؟ کنم اولین قدم در شروع کار با دستگاه برش لیزر، انتخاب و خرید دستگاه است.

درباره لیزر اصفهان

قیمت با اندازه و قابلیت‌های دستگاه، متناسب است .برای کارگاه کوچک دستگاه‌ با اندازه کوچک و برای سرمایه‌گذاری بلندمدت دستگاه با اندازه بزرگ‌تر

درباره لیزر اصفهان

برند استفاده و ارائه شده در محصولات شرکت لیزر اصفهان،برند استفاده و ارائه شده در محصولات شرکت لیزر اصفهان،

درباره لیزر اصفهان

در فلسفه و در نظریه شناخت منظور از کیفیت"' ، چگونگی یک چیز است.خرید دستگاه برش لیزر مناسب، به شما این اجازه را می‌دهد که محصولات مختلف را با اندازه‌های مختلف برش دهید.

درباره لیزر اصفهان

لیزر ابزاری است که نور را به صورت پرتوهای موازی بسیار باریکی که طول موج مشخصی دارند ساطع می‌کنند. این دستگاه از ماده‌ای جمع‌کننده یا فعال‌کننده نور تشکیل شده که درون محفظه تشدید نور قرار دارد. این ماده پرتو نور را که به وسیله یک منبع انرژی بیرونی (از نوع الکتریسیته یا نور) به وجود آمده، تقویت می‌کند.نخستین بار طرح اولیه لیزر (میزر) را انیشتین داد. کار لیزر به این‌گونه است که با تابش یک فوتون به یک ذره (اتم یا مولکول یا یون) برانگیخته، یک فوتون دیگر نیز آزاد می‌شود که این دو فوتون با هم، هم فرکانس هستند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به لیزر اصفهان می باشد